2023. decembere - Óriási szenzáció: világbajnok lett a magyar vitorlázócsapat...!!

A Berecz Zsombor vezette magyar vitorlás válogatott vasárnap óriási meglepetésre megnyerte az első alkalommal megrendezett csapat-világbajnokságot, a Star Sailors League Gold Cup elnevezésű viadalt. Az olimpiai ezüstérmes és világbajnok Berecz Zsombor vezérletével a magyar hajó döntős a vitorlás SSL világbajnokságon. Ez akkora siker, mintha például Magyarország sífutócsapata világbajnoki érmet szerezne, mert ahogy magas hegyeink, úgy tengerünk sincs. Ám van egy sporthősünk, Berecz Zsombor, aki ismét igazolja, ő a világ egyik legjobb vitorlázója.

Bővebben ...

Győzelemmel csoportelső a férfi labdarúgó válogatott...Puskás Aréna - Magyarország - Montenegró 3:1

Marco Rossi, a győztes magyar válogatott szövetségi kapitánya a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők tizedik, utolsó fordulójában, a G csoportban játszott Magyarország - Montenegró mérkőzés után a budapesti Puskás Arénában 2023. november 19-én. A nemzeti együttes 3-1-ra nyert, így csoportelsőként jutott ki a jövő évi németországi Eb-re. Ki kell emelni a csapat, de legfőképpen Szoboszlai Dominik és Dibusz Dénes fantasztikus teljesítményét. GRATULÁLUNK a csapatnak és Marco Rossi szövetségi kapitánynak a csoportban elért veretlen első helyért..!

Magyarország - Szerbia 2 : 1 Puskás Aréna 2023.október 14.

A magyar labdarúgó válogatott Szerbiát fogadta az Európa-bajnokság selejtezőjének 7. játéknapján. A mérkőzésen Varga Barnabás góljával a magyarok szereztek vezetést, majd a szerbek egyenlítettek, de Sallai Roland csodálatos bombagólja eldöntötte a mérkőzést. Az összecsapás második félidejének végén szerencsével és hősies kitartással megtartotta csapatunk az első félidőben kiharcolt eredményt: